Copyright © Retail Partners Sp. z o.o. 2017-2019 | Design: wix.com

Retail Partners to zespół ekspertów specjalizujących się w świadczeniu usług w zakresie komercjalizacji oraz realizacji centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

 

Firmę stanowi zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży i doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom i zaangażowaniu, oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, świadczymy pełen zakres usług na poszczególnych etapach powstania projektów komercyjnych. Doradzamy Inwestorom, Wynajmującym, Najemcom oraz Właścicielom nieruchomości. Swoje usługi świadczymy przy analizie potencjału nieruchomości, rentowności projektu, tworzeniu strategii komercjalizacji, obsłudze prawnej oraz uczestnictwie przy sprzedaży obiektu handlowego finalnemu odbiorcy.

 

Menadżerowie wchodzący w skład grupy Retail Partners posiadają duże doświadczenie w zakresie negocjacji wszelkich kontraktów związanych z obrotem nieruchomościami  w szczególności związanych z realizacją i komercjalizacją obiektów handlowych.

Działalność naszej grupy, obejmuje wsparcie przy tworzeniu nowoczesnej powierzchni handlowej w Polsce. Oferowane usługi świadczone są na najwyższym poziomie w oparciu o budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych.